To kalendarz targowy prawie gotowy

2 warszawskie targi książki katalog i zaproszenieJak wiecie lub się domyślacie idę na 2 Warszawskie Targi Książki.

Wczoraj na konferencji prasowej WTK dostałem świetny katalog targowy (586 stron) dokładnie opisuje co i kiedy będzie się działo, wersja polska i angielska obok siebie. Połowa katalogu to skondensowane reklamówki wystawców dzięki temu będzie przydatny jako baza do spamowania ;)

Spędziłem nad nim cały dzisiejszy poranek wybierając co mnie interesuje. Generalnie kalendarz poniżej wskazuje co chciałbym odwiedzić i jakie autografy dostać. Niestety sporo spotkań zachodzi na siebie.

Kalendarz jako xml dla rss  ical dla iPadów i innych jabłkolubnych lub link do strony google calendar z „moimi” atrakcjami na 2 Warszawskich Targach Książki

Jak by ktoś chciał mnie spotkać, pogadać to pewnie wystarczy się rozejrzeć w miejscach i godzinach oznaczonych na kalendarzu za lekko brodatym grubaskiem z iPadem lub kamerką w dłoni.

Być może codziennie pojawi się parę migawek z warszawskich targów książki na moim koncie w youtube ale to będzie zależało od wielu czynników.

Jak by ktoś reflektował mam do oddania jedno podwójne zaproszenie na targi bo i tak kupię sobie karnet na wszystkie dni.

Zapowiada się zalatany koniec tygodnia ;) to lubię :>

<iframe src=”https://www.google.com/calendar/embed?showNav=0&amp;showTabs=0&amp;showCalendars=0&amp;showTz=0&amp;mode=AGENDA&amp;height=600&amp;wkst=1&amp;bgcolor=%23FFFFFF&amp;src=h3sgrtagv4mrobdmumq4cak62o%40group.calendar.google.com&amp;color=%23182C57&amp;ctz=Europe%2FWarsaw” style=” border-width:0 ” width=”600″ height=”600″ frameborder=”0″ scrolling=”no”></iframe>

Autor: Niedoszły Bibliotekarz

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie władca CMS-ów na państwówce. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Facebooku czy Twitterze

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *