generatory reklamówek i avatarków

Tak sobie czasem myślę że warto by wskazać narzędzia których używam.

przykładowa kompozycja reklamy blogaNie jakieś tam wydumane ale takie proste sieciowe co szybko robią przydatne rzeczy. Generatory te doskonale się nadają np. jako tło czy też element wzbogacający do prezentacji.

ostatnie odkrycia graficzne to

serwis umożliwiający wstawianie własnych tekstów na predefiniowane (mniej lub więcej) podkłady. Niestety ma czasem ograniczenie w postaci problemu z  polskimi znakami diakrycznymi :( ale i tak wychodzą ciekawe obrazki.

 

przykładowa kompozycja reklamy blogaJak widać w galerii oprócz fotek są dostępne inne podkłady oraz wzory do wyboru.

Drugim ostatnio przebadanym serwisem generującym obrazki był generator awatarów rodem z south park

Wyszukałem go pod natchnieniem autorów nowego bloga BN Porządek rzeczy którzy najprawdopodobniej z niego skorzystali tworząc swoje profile.

A oto jaki sobie można avatarek a właściwie w tym przypadku tapetę na pulpit stworzyć na rzeczonym serwisie za pomocą kilkunastu kliknieć.

South Park AvatarZ radością zawiadamiam że generator kart katalogowych pokazany w starym wpisie nadal działa :)

 

Autor: Niedoszły Bibliotekarz

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie władca CMS-ów na państwówce. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Facebooku czy Twitterze

3 komentarze

  1. Arku, nie żebym się czepiał, ale to ostatnie to raczej generator kart katalogowych. Karta biblioteczna to jest to, co czytelnikowi dajesz przy zapisywaniu go do biblioteki :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *