Radny Wola – czyli kandyduję :)

Jakiś czas temu znajomy zaproponował mi żebym startował w wyborach samorządowych na Radnego. Uważa że moja dynamika oraz wiedza (nie tylko ta związana z zarządzaniem informacją) może się bardzo przydać Woli.

Z pewną dozą nieśmiałości złożyłem wszelkie potrzebne dokumenty i ku mojemu zdziwieniu zostałem wpisany na listę wyborczą mimo iż było wielu innych kandydatów.

Muszę sobie jeszcze poukładać w głowie do końca zanim Wam przedstawię cele które uważam za najważniejsze, które chciałbym zrealizować jako Radny, bo do zrobienia jest sporo.

Zapraszam ponownie, za 2-3 dni gdy napiszę dokładniej co chciałbym osiągnąć.

Ponieważ jestem otwarty na dyskusję ucieszę się gdy będziecie się wypowiadali na temat celów które zaproponuję. Jeżeli macie jakieś swoje propozycje to śmiało zapraszam do dyskusji po to są blogi.

Kandyduję w okręgu Mirów na radnego dzielnicy Wola z listy Platformy Obywatelskiej, mam numer 9 na liście więc żaden punktowany ale to nie chodzi by być jedynką jakiejś partii politycznej tylko żeby zrobić coś dobrego dla siebie i sąsiadów. Moim zdaniem w samorządach jest miejsce dla lokalnych działaczy co chcą coś zrobić dla bliskiego otoczenia a nie partyjnych układów.

Codzienne działania będę raportował na twitterze tworzyłem w tym celu specjalny kanał Radny Wola http://twitter.com/#!/RadnyWola

Jeżeli wolicie kontakt przez Facebooka to tam też można mnie czasem złapać albo poczytać co mnie interesuje :)

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: poza kategorią

Autor: Niedoszły Bibliotekarz

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie władca CMS-ów na państwówce. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Facebooku czy Twitterze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *