no i pykło 2 latka blogowi

Kto by się spodziewał że przetrwa tyle? i co dziwne rozkręca się nadal. Pomimo zarzucenia pisaniny 3 miesiące temu pod adresem bibliotekarz.wordpress.com tamtejsza liczba odwiedzających prawie nie spadła, z kolei na nowym adresie liczba wzrasta powoli, pomimo że googiel  nie lubi zbytnio nowego adresu i ludzi nie sprowadza, ale co mi tam, nie chodzi o ilość a o jakość odwiedzających :D

Z racji rocznicy odświeżyłem w końcu nieco informacje o mnie bo do nory przestaliśmy chodzić rok albo i więcej temu, a i zamiast piwa ostatnio rum na czasie, tak więc należało się wprowadzić drobne poprawki.

Starczy na dziś pisania tutaj wracam do pracy licencjackiej bo to już czas najwyższy zacząć ją na poważnie produkować. Choć jak w życiu niewiedzieć czemu robota nr 3 nagle zwiększyła swoją czasochłonność na maksa, a mój ulubieniec ten sam materiał zmieniał 3 razy (do tej pory dwa razy go zaspokajały :>)  a jeszcze przekopanie się przez 800 stron i podmiana wszystkich numerków (022) na aktualnie obowiązujące (22) itd. i tak dalej.

Koniec przynudzania

Mokrych jajek i kolorowych stołów, życzę

Jestem w doskonałym humorze wszak 2 dni beztroski, opilstwa i obżarstwa przede mną.

Autor: Niedoszły Bibliotekarz

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie władca CMS-ów na państwówce. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Facebooku czy Twitterze

2 komentarze

  1. Szybko leci, prawda? Ja z każdą kolejną rocznicą (w październiku już czwarta!) wciąż stwierdzam, że jakoś niezauważalnie to wszystko mija. Gratulacje i kolejnych lat udanego blogowania!

    1. A dzięki wielkie, dzięki, za życzenia od starszego blogera ;)
      a czas to faktycznie zaiwania jeszcze niedawno odbierałem taki dziwny ruchomy tobołeczek w szpitalu a za miesiąc córa będzie pełnoletnia to dopiero mnie szokuje !!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *