Trochę gimpa na codzień

Wczoraj w ramach ulepszania różnych serwisów posiedziałem co nieco przy gimpie. Jak na moje potrzeby to aż za mocny program graficzny i zbyt zaawansowany ale cenę ma dobrą :) /jest darmowy/. Działa co dla mnie istotne pod linusiem również, więc nie muszę uczyć się innych programów. Czy ulepszenia są dobre czas pokaże, osobiście uważam że obecny top tego bloga jest ciekawszy niż poprzedni niebieski, button reklamowy niedoszły bibliotekarz jest taki sobie ale jakoś nic lepszego nie szło mi wymyślić wczoraj. Banner niedoszły bibliotekarz za to bardziej mi się podoba, awatar awatar chyba jeszcze do poprawki. A wszystko przez to że zainstalowałem adserwer podający reklamówki i na czymś muszę sprawdzić jak działa :)

Generalnie daaawno nie bawiłem się grafiką i ciekaw jestem czy wam się podoba to co wymęczyłem.

Jeśli znacie jakiś ciekawy serwis wart reklamowania a posiadający button 120×60 px, 120×90 px lub banner 468×60 px to podeślijcie linka. Oczywiście jeśli ktoś z czytających ma własny serwis i dysponuje buttonem/bannerem to niech też da znać mam wolne moce przerobowe. Reklamówka może się pojawić albo tutaj albo na forum Spece i Plotki jak również na moim starym blogu poświęconym radiom internetowym.

Autor: Niedoszły Bibliotekarz

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie władca CMS-ów na państwówce. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Facebooku czy Twitterze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *