Flickr

This is a test post from flickr, a fancy photo sharing thing.

No to się dodałem w ramach bezwładnego poranka do wielkiej zbieraniny fotek :) niech się rotują czasem trafiają się fajne a że ponoć jest możliwość jakiegoś wyboru zobaczymy co się uda ustawić :)

Poza dodaniem samego konta utworzyłem otwartą grupę biblioteka co z niej wyniknie jeszcze nie wiem :) ale liczę na jakiś wysyp fotek bibliotecznych ale to już w waszych rękach czy coś tam wrzucicie.

Jak widać tracę czas równierz na klikanie co ma trochę zmienić wygląd tego bloga i jego funkcjonalność.

Umieszczono w kategoriach: pomysły