Flickr

This is a test post from flickr, a fancy photo sharing thing.

No to się dodałem w ramach bezwładnego poranka do wielkiej zbieraniny fotek :) niech się rotują czasem trafiają się fajne a że ponoć jest możliwość jakiegoś wyboru zobaczymy co się uda ustawić :)

Poza dodaniem samego konta utworzyłem otwartą grupę biblioteka co z niej wyniknie jeszcze nie wiem :) ale liczę na jakiś wysyp fotek bibliotecznych ale to już w waszych rękach czy coś tam wrzucicie.

Jak widać tracę czas równierz na klikanie co ma trochę zmienić wygląd tego bloga i jego funkcjonalność.

Dinozaur pamiętający czasy LOAD “*”,8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak “dziki zachód” internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie informatyk od tonerów w bibliotece publicznej, oraz techniczny w fundacji proekologicznej. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Google+ , Facebooku czy Twitterze

Ten wpis został opublikowany w kategorii pomysły. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.