Moje opakowanie na telefon opublikowało recyclart.com :)

Nie wierzyłem że zamieszczą, normalnie zdziwienie po całości.

Bardzo miło się znaleźć pośród innych prac które są kreatywne. Niby niewiele ot publikacja mojego szybkiego patentu na jakimś tam serwisie w necie, ale zrobiła mi fajnie na duszy :)

 Futerał na telefon z opakowania po tytoniu
jestem na Recyclart.com Yuuuuppiiii Futerał na telefon z opakowania po tytoniu

 

Opis jak powstało opakowanie jest na innym blogu.

Po czasie dodam tylko że opakowanie od amphory miało tylko jedną za to dyskwalifikującą wadę. Folia była napylona metalem i wycinała fale radiowe do tego stopnia że telefon gubił zasięg. Jak skończę kolejny tytoń wrócę do tego rozwiązania bo fajnie się sprawdza, zwłaszcza że miło pachnie, a i wygląda o niebo lepiej niż jakaś dziergana „skarpeta”.

Podejrzałem jeszcze koncept zamordowania krawata bo w nim telefon też fajnie wygląda, ale póki co nie mogę się zdecydować który ma iść na ścięcie więc jest jak jest :)

Zdecydowanie lubię recyclart.com czasami są tam pokazane takie rozwiązania że szok, jest to jeden z najciekawszych serwisów z których czasem czerpię natchnienie. Serwis pokazuje oryginalne rozwiązania funkcjonalnych problemów tworzone praktycznie ze śmieci jakie się nam ciągle w domach generują. Jakiś czas temu ze zdziwieniem odkryłem że publikują tam swoje prace również uznani artyści.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: mózgownica

Autor: Niedoszły Bibliotekarz

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie władca CMS-ów na państwówce. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Facebooku czy Twitterze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *