Moje opakowanie na telefon opublikowało recyclart.com :)

Nie wierzyłem że zamieszczą, normalnie zdziwienie po całości.

Bardzo miło się znaleźć pośród innych prac które są kreatywne. Niby niewiele ot publikacja mojego szybkiego patentu na jakimś tam serwisie w necie, ale zrobiła mi fajnie na duszy :)

 Futerał na telefon z opakowania po tytoniu
jestem na Recyclart.com Yuuuuppiiii Futerał na telefon z opakowania po tytoniu

 

Opis jak powstało opakowanie jest na innym blogu.

Po czasie dodam tylko że opakowanie od amphory miało tylko jedną za to dyskwalifikującą wadę. Folia była napylona metalem i wycinała fale radiowe do tego stopnia że telefon gubił zasięg. Jak skończę kolejny tytoń wrócę do tego rozwiązania bo fajnie się sprawdza, zwłaszcza że miło pachnie, a i wygląda o niebo lepiej niż jakaś dziergana „skarpeta”.

Podejrzałem jeszcze koncept zamordowania krawata bo w nim telefon też fajnie wygląda, ale póki co nie mogę się zdecydować który ma iść na ścięcie więc jest jak jest :)

Zdecydowanie lubię recyclart.com czasami są tam pokazane takie rozwiązania że szok, jest to jeden z najciekawszych serwisów z których czasem czerpię natchnienie. Serwis pokazuje oryginalne rozwiązania funkcjonalnych problemów tworzone praktycznie ze śmieci jakie się nam ciągle w domach generują. Jakiś czas temu ze zdziwieniem odkryłem że publikują tam swoje prace również uznani artyści.

Autor: Niedoszły Bibliotekarz

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie informatyk od tonerów w bibliotece publicznej, oraz techniczny w fundacji proekologicznej. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Facebooku (ale do września raczej nic nowego nie zobaczysz) czy Twitterze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *