Narada przed magisterska

Się szykuje w tą sobotę małe spotkanko roboczo nazwane „naradą wojenną” odnośnie studiowania w IINiSB.

Nie wiem ile osób będzie poza mną i Martą, ale ja twardo idę. Ponoć Agnieszka ma przyjść po pracy i może Magda załatwi sobie zmiennika żeby dotrzeć.

Jakby ktoś jeszcze ze świeżo wybronionych licencjuszy chciał z nami kontynuować naukę na magisterce to zapraszam na spotkanie. Jak by ktoś nie chciał kontynuować studiowania, a ma ochotę się spotkać to też zapraszam :D Oczywiście niewybronieni i już studiujące „magistry” też są mile widziani na naradzie.

Spotykamy się 3 września w Norze o 15.30 ale bardziej traktuję ją jako miejsce zbiórki (bo znane wszystkim) niż docelowe miejsce spotkania.

Pewnie nic sensownego nie uradzimy ale i tak będzie miło się spotkać poplotkować o studiach, IINiSB i bibliotekach.

Dla fanów fbukozy utworzyłem wydarzenie w kalendarzu ;)

 

 

 

Autor: Niedoszły Bibliotekarz

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie informatyk od tonerów w bibliotece publicznej, oraz techniczny w fundacji proekologicznej. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Facebooku (ale do września raczej nic nowego nie zobaczysz) czy Twitterze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *