Narada przed magisterska

Się szykuje w tą sobotę małe spotkanko roboczo nazwane „naradą wojenną” odnośnie studiowania w IINiSB.

Nie wiem ile osób będzie poza mną i Martą, ale ja twardo idę. Ponoć Agnieszka ma przyjść po pracy i może Magda załatwi sobie zmiennika żeby dotrzeć.

Jakby ktoś jeszcze ze świeżo wybronionych licencjuszy chciał z nami kontynuować naukę na magisterce to zapraszam na spotkanie. Jak by ktoś nie chciał kontynuować studiowania, a ma ochotę się spotkać to też zapraszam :D Oczywiście niewybronieni i już studiujące „magistry” też są mile widziani na naradzie.

Spotykamy się 3 września w Norze o 15.30 ale bardziej traktuję ją jako miejsce zbiórki (bo znane wszystkim) niż docelowe miejsce spotkania.

Pewnie nic sensownego nie uradzimy ale i tak będzie miło się spotkać poplotkować o studiach, IINiSB i bibliotekach.

Dla fanów fbukozy utworzyłem wydarzenie w kalendarzu ;)