bye bye obrono, bye bye magistrze ;/

Właśnie się dowiedziałem że nie mam szans na obronę w wyznaczonym terminie echh…

No sorry dziewczyny ale chyba dalej idziecie same. Nie poddam się bez walki, o nie ale może być z tego lipa wszystko w gestii dobrej woli kilku osób będę słał dziś maile a co wróci zobaczymy.

PRIORYTETY

to temat do przemyślenia nie jakiś tam drobny problem z godzinką czy dwoma skąd je urwać do nagłej potrzeby ale klucz do podejmowania decyzji.

Muszę mieć kompleksowy plan na przyszłość niczym Egon Olsen inaczej będzie z tego wszystkiego wielka QPA. Nawet nie ma co zawalić jak planu nie ma :) Chyba już czas podejść biznesowo do życia wszak skoro arbajt mi wychodzi całkiem nieźle to może warto przenieść te zdolności na grunt osobisty i zarządzać kompleksowo życiem a nie tylko od zadania do zadania.

Tia jak obrobię się z bubelCMS (listopad), to wypad na tydzień dwa gdzieś z dala od kłopotów dnia codziennego (może ciepłe morze, a może jakiś ocean w każdym bądź razie dość daleko) kartka długopis i planujemy. Ciekawe co mi wyjdzie z tego planowania? na pewno jeden problem będzie mniej bo się wyjaśni czy studiuję czy nie w bieżącym roku.

No to mam jakiś miły cel a to już niezły punkt zaczepienia :)

Czas zacząć się przygotowywać do lepszej wersji siebie od grudnia będę dostępny jako 4.3 nie chcę żeby wersja 6.0 płakała nad głupotą czterdziestolatka.

Dinozaur pamiętający czasy LOAD “*”,8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak “dziki zachód” internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie informatyk od tonerów w bibliotece publicznej, oraz techniczny w fundacji proekologicznej. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Google+ , Facebooku czy Twitterze

Ten wpis został opublikowany w kategorii arek ver. 4.xx, IINiSB, licencjat i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „bye bye obrono, bye bye magistrze ;/

1. Patryk pisze:

Trzymaj się

Pozdrawiam:)

2. Niedoszły Bibliotek pisze:

spox to nie dramat i pewnie jednak dam radę ale kto wie będzie okazja się skupić na czymś konkretnym nie na hobby :D