nie mogłem się oprzeć :)

Bibla zaprosiła mnie do siebie na film :)

Świetny pomysł, wszak Ona to imprezowy (od tych imprez kulturalnych) mózg naszego roku, warto popatrzeć i wspomnieć co się wtedy działo, robiło. Fajna pamiątka na przyszłość.

Ale chciałem pokazać jak google kojarzą nasz rocznik :> Mam tylko nadzieję że wykładowcy trochę lepiej nas rozumieją i doceniają naszą naukę a nie przepuszczają z obawy przed bitwą  czy też napadami :)

Coraz bardziej mi się podoba kontekstowość wielkiego G :) tu akurat przejawiająca się w propozycji  podobnych filmów.

Tak wiem nawet prezydent RP google promuje zamiast jakiejś rodzimej firmy, ale o tym będzie osobna notka jak przygotuję oficjalne pismo.

a teraz mały poglądowy zrzucik ekranu po kliknięciu urośnie

Kanał jutubowy bibli zasubskrybowany :)

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie informatyk od tonerów w bibliotece publicznej, oraz techniczny w fundacji proekologicznej. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Google+ , Facebooku czy Twitterze
Ten wpis został opublikowany w kategorii IINiSB, prezentacje i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „nie mogłem się oprzeć :)

1. bibla pisze:

no tak, fragles na pierwszy rzut :DDD

fajny, prawda? ;-))