PageRank spada

Od 8 dni leży serwer www mojego instytutu więc mam możliwość poczynienia pewnych obserwacji.

Koleżanki z roku się zorientowały że coś jest nie halo po 2-3 dniach pomimo wakacji a przynajmniej po tylu zaczęły zadawać pytanie co jest nie tak z ich komputerami. To jest dopiero wiara w IINiSB!, to nie uczelnia ma coś zwalone tylko ich komputer się popsuł :)

Oficjalne Forum instytutowe IINiSB odwiedzam już chyba wyłącznie ja, a przynajmniej brak na nim jakichkolwiek innych wpisów, notabene pod starym adresem forum było zarejestrowanych więcej realnych studentów i więcej pisali. Zresztą kto wie może (to podobno “tradycja”) od tego roku znów ruszy kolejna wersja forum zupełnie jak by to zawsze student ostatniego rocznika je prowadził :>

Pagerank po tygodniu nie działania adresu instytutu w sieci spadł z 4 do 1. Ciekawe ile czasu będzie odzyskiwał straty i czy wróci do dawnej “świetności”?

Mój pagerank na radiowoz.pl po miesiącu złego przekierowania domeny nie wrócił już nigdy do swojej czwóreczki. Zapewne wynika to również z faktu że i informacje na nim nie są aktualizowane od 2 lat. Mam nadzieję że to ulegnie zmianie jeszcze w tym roku. Kto wie może i na jakąś audycję was zaproszę ;) bo coś tak mnie ciągnie do sitka trochę. Mam parcie na sito i na szkło bo zamierzam dawać również strumień wideo z audycji.

Najwyraźniej lubię się mądrzyć zresztą kto normalny pisze bloga?

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie informatyk od tonerów w bibliotece publicznej, oraz techniczny w fundacji proekologicznej. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Google+ , Facebooku czy Twitterze
Ten wpis został opublikowany w kategorii IINiSB, mózgownica, pomysły i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „PageRank spada

1. bibla pisze:

znowu nowe forum???
    do poprzedniego nie mogłam sie przekonać…
    ech

• nie no spokojnie, nie widzę podstaw aby to istniejące instytutowe forum zmieniać na inne (chyba że admin zapomniał hasła i nie wie jak odzyskać ;)) tyle że do tej pory podobno tak było – co rok nowy prorok ;) Zresztą stare padło bo komuś się nie chciało a może nie potrafił go uszczelnić na boty, nowe ma z domysłu chyba antybotowe ustawienia.

2. arek pisze:

chmm a dziś po 2 dniach działania mają page rank 5 chyba więc mnie ukarali za redirecta :(