mózg jak orzeszek

Chyba mam mózg jak orzeszek i to tylko dlatego że mi spuchł :) muszę go zanurzyć w piwie dla ukojenia myśli … ileż to można się uczyć ?

Nie mogę się już doczekać aż będzie po poprawce :] albo wóz albo przewóz, dość mam tego katowania się ranganatami fasetami i innymi teoriami :)

Nie jest to jakieś super trudne ale zapamiętać wszystko to jednak problem,  co jest monohierarhiczne, a co monorelacyjne zwłaszcza ze stosuje się te określenia kompleksowo w określaniu zależności :( a do tego jeszcze poli???  itd.

Wczoraj nawet w wikipedii dopisałem (mam nadzieję że z sensem) o katalogach trochę, jakbyście mogli to sprawdźcie bo jakoś nie czuję się ekspertem a dopisywałem na podstawie notatek nie książek więc może być różnie. Swoją drogą tylu bibliotekarzy a nikt nie ciągnie portalu bibliologia :( szkoda bo to by było dobre miejsce na wiedzę.

Jeszcze kilka godzin i z czapki :) pewnie do jesieni …, ale co mi tam, student bez poprawki jest jak lizak bez patyka.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: IINiSB Tagi

Autor: Niedoszły Bibliotekarz

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie informatyk od tonerów w bibliotece publicznej, oraz techniczny w fundacji proekologicznej. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Facebooku (ale do września raczej nic nowego nie zobaczysz) czy Twitterze

Jeden komentarz

  1. Ja od czasu do czasu coś dłubnę w Wikipedii, ale nie tak często, jakbym chciał. Kiedyś na forum EBIB-u coś o tym wspominaliśmy, ale niewiele z tego wyszło. Trzeba byłoby zrobić chyba jakąś większą akcję, może wśród studentów.

    Fajnie byłoby, gdyby na przykład jakiś wykładowca o tym na zajęciach wspomniał…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.