mózg jak orzeszek

Chyba mam mózg jak orzeszek i to tylko dlatego że mi spuchł :) muszę go zanurzyć w piwie dla ukojenia myśli … ileż to można się uczyć ?

Nie mogę się już doczekać aż będzie po poprawce :] albo wóz albo przewóz, dość mam tego katowania się ranganatami fasetami i innymi teoriami :)

Nie jest to jakieś super trudne ale zapamiętać wszystko to jednak problem,  co jest monohierarhiczne, a co monorelacyjne zwłaszcza ze stosuje się te określenia kompleksowo w określaniu zależności :( a do tego jeszcze poli???  itd.

Wczoraj nawet w wikipedii dopisałem (mam nadzieję że z sensem) o katalogach trochę, jakbyście mogli to sprawdźcie bo jakoś nie czuję się ekspertem a dopisywałem na podstawie notatek nie książek więc może być różnie. Swoją drogą tylu bibliotekarzy a nikt nie ciągnie portalu bibliologia :( szkoda bo to by było dobre miejsce na wiedzę.

Jeszcze kilka godzin i z czapki :) pewnie do jesieni …, ale co mi tam, student bez poprawki jest jak lizak bez patyka.

Umieszczono w kategoriach: IINiSB Tagi

Jeden komentarz

1. Ja od czasu do czasu coś dłubnę w Wikipedii, ale nie tak często, jakbym chciał. Kiedyś na forum EBIB-u coś o tym wspominaliśmy, ale niewiele z tego wyszło. Trzeba byłoby zrobić chyba jakąś większą akcję, może wśród studentów.

Fajnie byłoby, gdyby na przykład jakiś wykładowca o tym na zajęciach wspomniał…