hedonista górą :)

Kurcze chyba się jednak nie nawrócę na dobrego ucznia, ludziska same kłody mi pod nogi rzucają ;)

Bibla zaczyna leserkę i nie daje dobrego przykładu, może dyrektorowanie tak wpływa :D /oj mogą być bęcki :) za to, oj mogą, ale jak nie chce mnie oglądać na zjazdach to niech przyjedzie ukarać :D/ Truska i Professor opowiadali jak to u nas na IINiSB studenci turlali do siebie winko po podłodze u  Malina na blogu jest notka że jakiś kolo jest nawet zdolniejszy ode mnie ??  bo nawet nie wie czy 3 rok czy 3 semestr ćwiczy :)

Ja tylko nie wiem w której grupie jestem i jakie przedmioty mamy w danym dniu, nie wspominając o sali i godzinach ale zawsze znajdzie się jakaś dobra koleżanka /publicznie dziękuję/ która wie że jestem z nią w grupie i wie na co idzie a ja tylko grzecznie podążam za nią :)

Zatem oficjalnie oświadczam że nie mam warunków do zmiany zachowań, co krok to jakiś włos leży i nie ma jak go przekroczyć :) Więc niech nauka przez zabawę trwa !!!

ponoć taki rodzaj nauki daje dobre rezultaty

Dinozaur pamiętający czasy LOAD “*”,8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak “dziki zachód” internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie informatyk od tonerów w bibliotece publicznej, oraz techniczny w fundacji proekologicznej. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Google+ , Facebooku czy Twitterze

Ten wpis został opublikowany w kategorii IINiSB, mózgownica i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „hedonista górą :)

1. bibla pisze:

ej ej… to było na poprzednim zjeździe…
    i naprawdę nie czułam się najlepiej :/

a Ty mi już wypominasz ;-))