Sprzątanie na dyskach filmiki z Woli

Od jakiegoś czasu zbieram się do zrobienia porządku w zdjęciach. Zapowiada się koszmarna ilość pracy ale zgrałem już chyba wszystkie na jeden komputer i zaczynam przeglądać. Większość filmików poszła do kasacji ale trzy znośne wrzuciłem na youtuba. Nie są to jakieś perełki ale pokazują miejsca które wywarły na mnie wrażenie i uważam że są warte odwiedzenia.

Electio Virtim – obelisk upamiętniający Wolne Elekcje. Postawiony w miejscu koła i rycerskiej szopy na placu elekcyjnym. W tym miejscu na Woli wybrano 10 królów.

Muzułmański Cmentarz Kaukaski – jak dla mnie pustostan :) zadziwił mnie bo stoi tam tylko jeden obelisk i rośnie dużo trawy, nie ma nic więcej.

Bramy w budynkach Osiedla TOR przy Obozowej tworzą niesamowite wrażenie. Dziesięć budynków ustawionych do siebie równolegle i posiadających bramę tworzą niesamowitą perspektywę głębi której kamera niestety nie oddała :( to trzeba zobaczyć na własne oczy perspektywa jest niesamowita.

Mam jeszcze całą masę fotek ale brak chęci na ich jakieś wystawianie na świat bo to dużo roboty by było może kiedyś…

O Niedoszły Bibliotekarz

Ten wpis został opublikowany w kategorii obejrzałem. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.