Sprzątanie na dyskach filmiki z Woli

Od jakiegoś czasu zbieram się do zrobienia porządku w zdjęciach. Zapowiada się koszmarna ilość pracy ale zgrałem już chyba wszystkie na jeden komputer i zaczynam przeglądać. Większość filmików poszła do kasacji ale trzy znośne wrzuciłem na youtuba. Nie są to jakieś perełki ale pokazują miejsca które wywarły na mnie wrażenie i uważam że są warte odwiedzenia.

Electio Virtim – obelisk upamiętniający Wolne Elekcje. Postawiony w miejscu koła i rycerskiej szopy na placu elekcyjnym. W tym miejscu na Woli wybrano 10 królów.

httpv://www.youtube.com/watch?v=yHYB624JqCU

Muzułmański Cmentarz Kaukaski – jak dla mnie pustostan :) zadziwił mnie bo stoi tam tylko jeden obelisk i rośnie dużo trawy, nie ma nic więcej.

httpv://www.youtube.com/watch?v=KGbkKjkxSqk

Bramy w budynkach Osiedla TOR przy Obozowej tworzą niesamowite wrażenie. Dziesięć budynków ustawionych do siebie równolegle i posiadających bramę tworzą niesamowitą perspektywę głębi której kamera niestety nie oddała :( to trzeba zobaczyć na własne oczy perspektywa jest niesamowita.

httpv://www.youtube.com/watch?v=PQcyvvDQ8Jw

Mam jeszcze całą masę fotek ale brak chęci na ich jakieś wystawianie na świat bo to dużo roboty by było może kiedyś…

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: obejrzałem

Autor: Niedoszły Bibliotekarz

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie informatyk od tonerów w bibliotece publicznej, oraz techniczny w fundacji proekologicznej. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Facebooku (ale do września raczej nic nowego nie zobaczysz) czy Twitterze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *