Warszawskie Dni Informatyki 2012 – pomyłka na całego :(

Mógłbym podsumować tą imprezę jednym słowem PORAŻKA. Jednak dla pozostania uczciwym napiszę pierwszy dzień do południa marnota co dalej nie wiem bo odpuściłem.

WDI 2012 odbywały się 27 – 28 marca na Politechnice Warszawskiej. Przybyłem zgodnie z agendą sporo przed 9.00 na rejestrację, okazało się że rejestracja nie ruszyła. Myślę sobie ” no dobra każdemu może się przytrafić buba”, poszedłem poszukać miejsca aby posłuchać pierwszego wykładu a tam…

WDI 2012 Politechnika Warszawska

Zastanawiam się po co cała rejestracja zdalna jeśli organizator nie jest w stanie zapewnić miejsca? Ludzie siedzieli nawet na piętrze na stołach, próbowali słuchać ze schodów, ale z powodu akustyki wykład był niezrozumiały. Przeniosłem się z powrotem na parter i słuchałem na stojaka ale wiele to nie dało :( nagłośnienie było pod psem.

Politechnika Warszawska

Wielki rażący ekran oślepiał autoreklamą tak że nie było jak się skupić na malutkim ekraniku z prezentacją :( Wykład był ciekawy ale z powodów technicznych,  pseudonagłośnienie oraz nieczytelna z powodu oślepienia prezentacja nie pozwoliły mi z niego wiele wynieść.

WDI 2012 Politechnika Warszawska

Przerwa do kolejnego wykładu pozwoliła mi wpaść na chwilę do biblioteki na koszykowej ( a to kawałek na piechotę),  popatrzeć jak ludziki grają na xboxach z conectem w drugiej połówce auli, oraz obejść kilka razy stanowiska łowców talentów.

Po nieudanej próbie wysłuchania drugiego wykładu poddałem się i poszedłem w kolejkę aby się zarejestrować.

WDI 2012 Politechnika Warszawska

40 minut bezowocnego stania i minimum dwa pady bazy danych w rejestracji (szewc bez butów chodzi) zaowocowało tym że poddałem się. Obszedłem polibudę, pstryknąłem kilka fotek i nie czekając na obiecaną darmową pizzę zniechęcony wróciłem do domu.

Mam za sobą “dziesiąt” różnych większych i mniejszych konferencji i nie trafiłem jeszcze takiej porażki nigdy.

Znani sponsorzy, Polibuda, wydawało by się konferencja technologiczna i nawet głupiego publicznie dostępnego WIFI nie udostępnili :(

To była porażka jakaś nie highendowe spotkanie. Jeśli WDI będą organizowane w przyszłym roku to gruntownie się zastanowię czy warto rezerwować 2 dni czasu :(

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie informatyk od tonerów w bibliotece publicznej, oraz techniczny w fundacji proekologicznej. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Google+ , Facebooku czy Twitterze
Ten wpis został opublikowany w kategorii konferencja, wydarzenie i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Warszawskie Dni Informatyki 2012 – pomyłka na całego :(

1. Annette pisze: