niedziała You Tube error w każdym filmie !!!

Właśnie się zdziwiłem bo You Tube jest martwe a przynajmniej u mnie. Jakikolwiek filmik bym nie kliknął to wyskakuje czarny ekran z napisem

An error occured, please try again later.

i jest śmiesznie. Strona z miniaturami pokazuje się normalnie ale wszystkie filmy nie lecą.

Ciekawe czy to awaria, test blokowania danego kraju/regionu, czy jakiś udany atak na wielkie G

YouTube - padło dzisiaj i jest martwe

a może Wielkie G wyciągnęło wtyczkę od nierentownego serwisu? a może się google limit transferu u dostawcy włączył ;) ?

na tą chwilę od co najmniej 20 minut na wszystkich stronach pokazujących filmiki z you tube jest wtopa :) oczywiście na samym youtubie też jest chryja że nie działa :)

wyłączyli google wave teraz tyotube nie działa to co następne do wyłączenia Gmail czy wyszukiwarka?

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie informatyk od tonerów w bibliotece publicznej, oraz techniczny w fundacji proekologicznej. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Google+ , Facebooku czy Twitterze
Ten wpis został opublikowany w kategorii głupoty, niebezpieczne google i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „niedziała You Tube error w każdym filmie !!!

1. Malin pisze:

U mnie wszystko działa, więc to pewnie był albo jakiś tylko chwilowy błąd albo coś regionalnego.

2. totylkoja pisze:

U mnie też nie działa. Od dawna. TYlko na firefoxie i tylko na filmach wklejonych na strony. W samym YT i w innych przeglądarkach działa. Na forum pomocy FF mili panowie wymyślali różne powody i sposoby rozwiązania problemu, po czy się obrazili jak już miałam dość grzebania w programie. Przypomnij sobie co właśnie zainstalowałeś. Może odinstalowanie pomoże ;)

• Niedoszły Bibliotekarz pisze:

:) nic nie instalowałem wczoraj działało a rano już nie :]
      Zresztą po 30 minutach zaczęło działać ponownie więc to problem u NICH (szeroko rozumianych) może wielkie g miało problem, a może UPC niestety są marni u mnie.