Dziś czatowo

Słonko, poniedziałek po egzaminach, więc dobry czas na głupoty w pracy :)

Swoją drogą czat to ciekawe miejsce w sieci, można fajne piosenki podłapać i głupawkę na całego

a teksty niektóre są kosmiczne wręcz ;) lubię swoją pracę nr 1

Jednym słowem relaks przy czytaniu głupot, w oczekiwaniu na wpis do indeksu.

Tak swoją drogą to podejście do oceniania na innych wydziałach jest lepsze niż u nas. Przedwczoraj test kontrolny dziś idę po wpis, we wtorek egzamin pisemny (opisowy więc sporo czytania mieli prowadzący) w piątek oceny były w usosie, a u nas sobotni egzamin zakończony słowami…. “to w do końca przyszłego tygodnia ocenię państwa” przy spotkaniu w niedzielę (po obiecanym  dziewczynom piątku) ” za dwa tygodnie powinienem się wyrobić…” szczerze mówiąc mnie to akurat rybka bo taki jestem nie stresuję się ocenami, ale żal mi dziewczyn. Trzęsą się bidule jak osiki nad wynikami, a niestety nie wiadomo jakie bedą oceny.

Dobsz wpis zrobiony więc wracam do bandy “głupoli” na czacie pogłupieję razem z nimi RELAX żadnych zdalnych fakultetów ufff ale się czasu pojawi.

Szukam pomysłu na niedzielny obiad jak narazie umyśliłem sobie że ma to być pieczone,  z sosem, a raczej jakieś mięsiwo zapiekane w cieście polane sosem,… chyba że się coś ciekawszego wygeneruje :) może zdam relację co wymyśliłem (tak pamiętam “oblubienico” ;) obiecałem napisać, ale nie wiem czy mi się będzie chciało)

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie informatyk od tonerów w bibliotece publicznej, oraz techniczny w fundacji proekologicznej. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Google+ , Facebooku czy Twitterze
Ten wpis został opublikowany w kategorii mózgownica. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.