Jeżeli było mmmm

Brat zmarłego Prezydenta błysnął kompetencjami wyszukiwawczymi w Internecie. Zaciekawiła mnie budowa zdania które wygłosił. Na filmiku (link w cytacie) dobrze widać ile pracy musiał wyłożyć na określenie tego co chciał powiedzieć o wyszukiwaniu a ile na to co w dalszych zdaniach, potem mmmmm już nie było.

Jeżeli było mmmm odszukać w intenecie mmmmmm takie hasło Tusk wieś to w gruncie rzeczy nie było tam nic

Nie wiem jak hasła „Tusk wieś” szukał Jarosław Kaczyński ale sądzę (tak na pierwszy rzut oka przez kilka wyszukiwarek) że obaj za wiele rekordów merytorycznych nie mają. Ta wypowiedź to dobry krok populistyczno-marketingowy prezesa. Większość nie dopatrzy się że to gościna we wsi Złota czy inne niemerytoryczne informacje budują pozorny wynik Jara.

Nie mam czasu na jakąś głębszą analizę ale wynik kwerendy „Kaczyński wieś” w yandex.ru rozłożył mnie na łopatki :D

Pierwsza pozycja to film „Co Kaczyński wie o marihuanie” a dalej w tle różne dziwadła typu „Seksualne porady Radia Maryja”. Normalnie proponuję jakąś notę dyplomatyczną wysłać albo od ręki nasze F16 żeby serwerownię wroga zniszczyły. Jak ruskie służby mogą tak szargać wizerunek osoby której setki tysięcy osób skandują „Jarosław – Naród Zbaw”

wyniki yandex.ru na kwerendę kaczyński wieś

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: jak szukać

Autor: Niedoszły Bibliotekarz

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie władca CMS-ów na państwówce. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Facebooku czy Twitterze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *