tak mi coś nie pasuje :(

Jak wiecie piszę pracę licencjacką bazującą na ankiecie i utknąłem :(

Mam pytanie do szanownych czytelników jak poprawić treść odpowiedzi bo jakoś mi nie pasuje obecna skala:

• bardzo często,
  • często,
  • niezbyt często,
  • rzadko,
  • sporadycznie,
  • nigdy

:( ankieta wygląda jak poniżej tyle że jest lepiej sformatowana itd.

Oprogramowanie

Desktop Narzędzie indeksujące zasoby lokalnego komputera http://desktop.google.com
używam na potrzeby biblioteki
bardzo często często niezbyt często rzadko sporadycznie nigdy
używam na potrzeby czytelników
bardzo często często niezbyt często rzadko sporadycznie nigdy

potrzebuję sześciu odpowiedzi ale jakoś nie bardzo mogę wymyślić właściwą skalę, a zdecydowanie wolałbym opisową niż gołe cyferki :)

jak by ktoś podpowiedział coś sensownie to wdzięczność mą i browar ma gwarantowany ;)

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie informatyk od tonerów w bibliotece publicznej, oraz techniczny w fundacji proekologicznej. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Google+ , Facebooku czy Twitterze
Ten wpis został opublikowany w kategorii licencjat i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „tak mi coś nie pasuje :(

1. Malin pisze:

A może jakimiś wymiernymi określnikami typu codziennie, raz w tygodniu, raz w miesiącu, rzadziej niż raz w miesiącu?

2. Magullena pisze:

To pytanie do promotora pracy.

3. cóż jak nic nie wykoncypuje z waszą pomocą to po nowym roku pewnie zadam to pytanie mojej dr, teraz nie będę Jej głowy zawracał święta są ;)