wymyśliłem sobie

Wymyśliłem sobie że przedmiotem mojej pracy licencjackiej będzie analiza oprogramowania dla mniejszych bibliotek. Nie chcę ich zestawiać a raczej się skupić na ich najlepszych stronach analizowania oprogramowania aby wybrać to co w nich dobre i wygodne. Nawet udało mi się już pozyskać Mateusza (jeszcze raz dziękuję Autorowi za udostępnienie) do testów, tyle że jak patrzę na zestawienie osób prowadzących licencjaty w tym roku to chyba nie miałbym do kogo z tym iść :(.

Może w przyszłym roku będzie lepiej, a może się mylę i ktoś by mnie przygarnął z takim tematem? Choć przygarnąć a pomóc w napisaniu wartościowej pracy to co innego.

Tak to jest jak się w głowie przewraca na stare lata “poszedł na studia pić browar i mu zaszkodziło” :) jeszcze 2 roku nie skończyłem a zaczynam już nad licencjatem siedzieć ;) głupek :>

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie informatyk od tonerów w bibliotece publicznej, oraz techniczny w fundacji proekologicznej. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Google+ , Facebooku czy Twitterze
Ten wpis został opublikowany w kategorii licencjat i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.