wymyśliłem sobie

Wymyśliłem sobie że przedmiotem mojej pracy licencjackiej będzie analiza oprogramowania dla mniejszych bibliotek. Nie chcę ich zestawiać a raczej się skupić na ich najlepszych stronach analizowania oprogramowania aby wybrać to co w nich dobre i wygodne. Nawet udało mi się już pozyskać Mateusza (jeszcze raz dziękuję Autorowi za udostępnienie) do testów, tyle że jak patrzę na zestawienie osób prowadzących licencjaty w tym roku to chyba nie miałbym do kogo z tym iść :(.

Może w przyszłym roku będzie lepiej, a może się mylę i ktoś by mnie przygarnął z takim tematem? Choć przygarnąć a pomóc w napisaniu wartościowej pracy to co innego.

Tak to jest jak się w głowie przewraca na stare lata „poszedł na studia pić browar i mu zaszkodziło” :) jeszcze 2 roku nie skończyłem a zaczynam już nad licencjatem siedzieć ;) głupek :>