Mam nowy termin obrony :)

Dobra nowina na nowy tydzień! mam wstępnie wyznaczony nowy termin obrony :D. Jak się nic nie wydarzy to pojutrze składam w końcu papiery a za 2 tygodnia 14 października staję przed szanowną komisją i bronię się. Czas już najwyższy bo zaczyna doskwierać to ciągłe pamiętanie że jeszcze ten temat trzeba zakończyć. I to tyle w temacie obrony.

Jak kupię modem to jutro będzie na twitterze sprawozdanie w czasie rzeczywistym z „Konferencja Ex Libris  w Bibliotece Narodowej”  a jak nie kupię to będziecie musieli poczekać aż coś naskrobię na blogu.

Umieszczono w kategoriach: wydarzenie Tagi

1. Pingback: Szybki smaczny i ładny obiadek :) | Arka blog …
  2. raczej nie, wszak nawet jak się obronię to i tak nie będę bibliotekarzem :) zresztą jeszcze magister przede mną więc to nie koniec tego bloga