Mam nowy termin obrony :)

Dobra nowina na nowy tydzień! mam wstępnie wyznaczony nowy termin obrony :D. Jak się nic nie wydarzy to pojutrze składam w końcu papiery a za 2 tygodnia 14 października staję przed szanowną komisją i bronię się. Czas już najwyższy bo zaczyna doskwierać to ciągłe pamiętanie że jeszcze ten temat trzeba zakończyć. I to tyle w temacie obrony.

Jak kupię modem to jutro będzie na twitterze sprawozdanie w czasie rzeczywistym z “Konferencja Ex Libris  w Bibliotece Narodowej”  a jak nie kupię to będziecie musieli poczekać aż coś naskrobię na blogu.

Dinozaur pamiętający czasy LOAD “*”,8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak “dziki zachód” internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie informatyk od tonerów w bibliotece publicznej, oraz techniczny w fundacji proekologicznej. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Google+ , Facebooku czy Twitterze

Ten wpis został opublikowany w kategorii IINiSB, licencjat, wydarzenie i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Mam nowy termin obrony :)

1. Pingback: Szybki smaczny i ładny obiadek :) | Arka blog …

2. Patryk pisze:

no to teraz trzeba będzie chyba zmienić tytuł bloga :)

3. Niedoszły Bibliotek pisze:

raczej nie, wszak nawet jak się obronię to i tak nie będę bibliotekarzem :) zresztą jeszcze magister przede mną więc to nie koniec tego bloga