usos migruje od rana :(

Podobno dziś o północy kończy się możliwość przerejestrowywania zajęć w usosie. Wczoraj rzuciłem dziewczynom z roku małe kłamstewko ;) że sobota to ostatni dzień i lepiej żeby uporządkowały swoje fakultety i tak dalej.

Ja wieczorkiem po zajęciach mimo iż nic mi się nie chciało /12 godzin na uczelni/ usiadłem do komputera i pożegnałem się z programowaniem /delphi 3 bym jeszcze przeżył, ale cała reszta poza komputerami i współuczestnikami, jest nie do przyjęcia/ za to będę się ćwiczył w emisji głosu. Pierwsze zajęcia świetne a ma być jeszcze śmieszniej.

Nie wiem czemu wczoraj się przemogłem /stawiam że to mój czuj zadziałał/ a może podświadoma wiara w usos-a, faktem jest że od rana trwa dziś migracja danych i nikt nic nie może zrobić :(. Ciekawe ile pozostanie ludziom śmieci co się z nimi nie pożegnali w terminie.

Jako ciekawostkę dodam że zniknął obrazek garfielda o którym pisałem kiedyś, a są gustowne strzałeczki otaczające klepsydrę. Szkoda bo kotek był fajniejszy.

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie informatyk od tonerów w bibliotece publicznej, oraz techniczny w fundacji proekologicznej. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Google+ , Facebooku czy Twitterze
Ten wpis został opublikowany w kategorii IINiSB i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.