dziś awaria

W robocie nr 1 dziś totalna awaria pogotowie energetyczne przyjechało po 4 godzinach. Jako elektryk byłem dziś najbardziej rozpoznawalną osobą w budynku wychodzi mi  że wszyscy mnie znają :>.  Przy okazji zdecydowanie się okazało że bez netu siedzenie w tej robocie było by nie do wytrzymania.

W nocy postawili parkometry i qpa, trzeba bulić za friko. Albo zintensyfikuję poszukiwania jakiegoś ludka do pracy albo sam nie wiem co dalej, w każdym bądź razie nie stać mnie płacić 12 zł dziennie za parking.

Obrazek bloga Malina (dziennika z blogów bibliotekarzy też) się zaktualizował po kilkunastu godzinach, więc serwis dający te miniaturki działa w miarę sprawnie.

Malin przywołał mnie do porządku ;) i przypomniał o slideshare więc wrzuciłem:
[slideshare id=1666820&doc=relacjazkonferencji-090701064348-phpapp01&type=d]

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie informatyk od tonerów w bibliotece publicznej, oraz techniczny w fundacji proekologicznej. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Google+ , Facebooku czy Twitterze
Ten wpis został opublikowany w kategorii IINiSB, prezentacje, wydarzenie i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.