BLOGDAY dziś !!!

Jeśli autor jednego z moich ulubionych blogów Bibliotekarski dramat w aktach niezliczonych /zdroworozsądkowe podejście do czytelników i ich aberracji, opisane w formie scenicznej/ ma rację a zapewne ma, to dziś jest właśnie ten dzień kiedy blogerzy komentują ulubione blogi

Podobno wypada opisać swoją ulubioną piątkę więc niech się stanie!

tak wiec zacznę od końca od najświeższej krwi i jeszcze nieuformowanego ciała Dziennik z blogów bibliotek i bibliotekarzy Jest to aggregator wpisów z blogów bibliotekarskich i bibliotecznych który dopiero startuje ale już działa i można na nim w jednym miejscu znaleźć trochę wpisów bez latania po różnych adresach. Ponieważ to automat opierający się o RSS niektóre blogi są w nim niedostępne.

Przykładem takiego poszkodowanego bloga może być Bibla Blog Znajoma z roku umieszcza tam informacje wszelakiej maści od pociesznych po dramatyczne, oczywiście duuużo bibliotecznych treści też tam jest z racji pracy w przybytku wiedzy ;)

Jak już jesteśmy przy IINiSB to polecam blog Agi Dziewczyna Estreichera szczególnie przydatny z racji opisów wykładowców, egzaminów itd dla świeżego narybku wydziału, oraz wakacyjnie zaniedbany blog pewnego wykładowcy Zajęcza Nora

cóż teoretycznie został do opisania tylko jeden blog ale ponieważ to kryptoreklama to policzę za połówki /zwłaszcza GTB proszone jest o nie kojarzenie/ moje dwa insze blogi jeden robiący za antykwariat Ekslibris w którym pozbywam się książek do których już nie wracam, a robię miejsce pod następne, oraz mój pierwszy blog radiowoz.pl gdzie jest sporo przydatnych informacji o tworzeniu radia internetowego jego konfiguracji, zgrywaniu muzyki z netu itd. coprawda dawno tam już nie pisałem ale i tak generuje jak dla mnie masakryczną liczbe odwiedzin ponad 4000 miesięcznie. Jak zacznę prowadzic podcasta na tym blogu /trudno wygadałem się ;) /to prawdopodobnie i radiowóz wzbogaci się o nowe opisy jak to robić aby grało jak trzeba :)

cztery akapity opisane sześć blogów melduje wykonanie 110% normy marszałku blogday