Niedoszły Bibliotekarz

Napiszmy Książkę Kucharską – konkurs

To jest wersja zminimalizowana, zobacz pełną wersję strony..

Jak pisałem w poniedziałek ruszamy z konkursem na przepis do bibliotekarskiej książki kucharskiej. Ebook powstały na bazie tych przepisów będzie udostępniany za darmo wszystkim zainteresowanym.

Co można zyskać:

Nagrody w postaci voucherów na promocje z bieżącej oferty sponsoruje Groupon, ja tylko wybieram dodatkowo nagrodzone przepisy.

Co trzeba zrobić:

Pomiędzy 1 a 7 lipca na adres e-mail nkk-przepis@vj.pl prześlij przepis na drugie danie obiadowe (w formie tekstowej) i to wszystko.

Oczywiście jeśli wzbogacisz przepis ładną fotką masz większe szanse na wygraną.

Profilaktycznie Wam przypomnę że musicie do nadesłanych prac mieć właściwe prawa, umożliwiające przekazanie przepisu i załączników do składu publikacji wydanej na licencji CC BY-SA.

Liczę że przyślecie przepisy na swoje ulubione potrawy (regionalne wyżej ocenię) i takie co zawsze się Wam udają. Zapewniam że bigos nie będzie gorszy od „wymysł a’la Paris w garniturze z przegrzebków”. Wyżej też będę oceniał przepisy zdradzające jakieś tajniki waszego kuchennego warsztatu typu „woda zagotuje się szybciej bez soli”.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich czytelników z bibliotekarstwem związanych choćby tylko przez tego bloga, wspierających ideę wspólnego stworzenia unikatowego ebooka.

Regulamin:

Możesz zgarnąć 2 stówki za jeden zwykły przepis… więc działaj!