Niedoszły Bibliotekarz

Biblioteka Narodowa mnie nie lubi :(

To jest wersja zminimalizowana, zobacz pełną wersję strony..

No i stało się BN zablokował mi dostęp do zadawania pytań :(

Wiem że znajoma z informatorium się troszkę zbulwersowała jak zadałem pytanie co to za pieczęć wisi na elewacji Biblioteki Narodowej ale żeby odcinać mnie od możliwości zadawania  pytań to już przesada ;)

A mam kolejne dość ciekawe pytanie o komercyjne korzystanie z zasobów BN poniżej jego treść:

Czy mogę wykorzystać w celach komercyjnych dane zawarte w katalogu MAK Biblioteki Narodowej chodzi mi o niektóre pola z opisu książki.

Chcę na ich podstawie uzupełniać dane książek w katalogu ofertowym antykwariatu.

Chciałem dostać autoryzowaną odpowiedź a tu kiszka, nie mam uprawnień do zadawania pytań :>

Co ciekawe to samo pytanie zadane w firefoxie wysłało, więc czekam na odpowiedź.

Będzie okazja przetestować jak szybko BN odpowiada czytelnikom na pytania zadawane przez formularz „Zapytaj bibliotekarza”.