Niedoszły Bibliotekarz

pulowerek

To jest wersja zminimalizowana, zobacz pełną wersję strony..

Tak sobie patrzę na kolejny tekst opublikowany w pulowerek.pl i sobie myślę, przyjemna inicjatywa :) Poczytałem, poczytałem, i się zastanawiam czy mógłbym coś ciekawego im podsyłać skoro szukają redaktorów? Zastanawiam się również co zrobią jak już wyczerpią oklepane tematy i filmiki z netu, jak będą funkcjonować dalej? Zapowiadają się ładnie, ale mają treści hmmm… dość popularne. Pewnie niebawem pojawi się Conan Bibliotekarz i Ninja Bibliotekarz a zaraz po nich Rex Libris :)

Chyba puszczę im maila z zapytaniem o przyszłość o jakieś plany rozwoju. Jestem zainteresowany dołączeniem do fajnej grupy, ale mającej konkretną wizję na przyszłość bo budować dla budowania, to już się nabudowałem :)

Gratulacje dla Bibli zaakceptowali jej bloga do linkowni na dzień dobry, w jednym z pierwszych postów, ale co ciekawe nie opatrzyli linkiem (zresztą kilku innych też nie). Rodzi się pytanie czy to błąd? czy aż tak szkoda im linkowania z ich stron (bo wiadomo PR wtedy spada ROTFL)

Mam nadzieję że to jest jednak błąd, a nie walka o pozycję w googlach bo i z kim mieli by walczyć ? nie znam innego serwisu po polsku skupiającego się na dostarczaniu bibliotekarzom rozrywki.

Mój blogasek ani bibliotekarz.com nie załapały się na adres we wpisie, o linku nie wspominając, więc widocznie moje treści są za mało bibliotekarskie albo za mało popularne i nieznane :( Znaczy się muszę popracować nad jakością i promocją tych adresów.

Podobno ich pingback działa zaraz się o tym przekonam :)