celem wsparcia dobrych /moim zdaniem/ inicjatyw :)

Jak byście nie wiedzieli to pod adresem   https://web.archive.org/web/20090403054928/http://www.wbc.poznan.pl:80/dlibra/ankieta jest ankieta której wypełnienie może zaowocować w przyszłości lepszymi dla nas bibliotekami cyfrowymi a chyba jesteście za bibliotekami jeżeli czytacie tego bloga :) Tak więc wspomóżcie ich pracę, nie wstydźcie się i wypełniajcie. Mamy niepowtarzalną szansę decydowania co będzie digitalizowane w pierwszej kolejności.

Obiecałem Malinowi że przekażę dalej, na forum roku poszło w końcu więc piszę i tu, jako że jestem zwolennikiem współpracy bo na tym nikt nie traci /jeśli to naprawdę jest współpraca/ wspieram jego propozycję utworzenia „bazy wiedzy bibliotekarskiej” opis u niego na blogu Prezentacje biblioteczne i załączam apel dodawajcie co macie :)

Mnie osobiście też w jakiś sposób sprawiało przykrość że praca nad którą siedziałem sporo czasu została zaprezentowana raz na wykładzie i żywot jej dobiegł końca. Co prawda puściłem ją do Book Marketing Research producenta ;) wirtualnego wydawcy /bo to była krytyka jego strony www/ i choć nawet żadnego fuckmaila nie dostałem w stylu dziękujemy zapraszamy to widzę że poprawili przynajmniej kilka spraw. Jak odkopię tą prezentację to postaram się ją wrzucić na slideshare /bardziej na próbę niż z powodu jej wartościowości/

2 komentarze

1. Dzięki za wsparcie, mam nadzieję, że prezentacje kiedyś się przydadzą. W IBIN Uniwersytetu Śląskiego też mam już obiecanych kilka prezentacji, więc jest nadzieja, że projekt się rozrośnie :-)