Niedoszły Bibliotekarz

Blog Forum Gdańsk 2011

To jest wersja zminimalizowana, zobacz pełną wersję strony..

Dostałem maila a w nim dwie wlepki i tak się zastanawiam którą wrzucić na bloga w sumie takie same tylko różnią się kolorystyką

Niebieski bardziej pasuje do blog katalogu a obok niego chcę upchnąć ten znaczek więc raczej na nim się skończy.

Rok temu byłem na WordCamp 2011 konkurencyjnej imprezie odbywającej się w Łodzi i nie powiem podobało mi się. Zrobili świetne identyfikatory z przodu fotka pobrana z grawatara, Nick i adres bloga, z tyłu program konferencji. Dowiedziałem się tam trochę i nawiązałem kilka ciekawych kontaktów. Na blog forum gdańsk szykuje się inna tematyka, szersza i atechniczna choć widać spory nacisk na fotografię.

Trochę się wachałem czy aby na pewno warto spędzić tyle czasu w podróży aby się tam pojawić ale mój koci pysk wygrał, jadę zobaczę z bliska czy warto.

To będzie mocny tydzień w twittoprzekazy (a zarazem wyczerpujący bo zacznie się od pierwszego zjazdu na studiach), we wtorek „Nadzór niekontrolowany? Nowe wyzwania dla wolności” czwartek, piątek kongres „BIBLIOTEKA: WIĘCEJ NIŻ MYSLISZ!” nocny przejazd do gdańska a tam kolejne dwa dni móżdżenia. Może nie wiecie ale na dodatek jeszcze pewnie będę musiał pracować przynajmniej na tyle aby złogi się nie porobiły.

Tak to zdecydowana prawda lubię jak się coś dzieje :) a czas choć nie z gumy to im go mniej tym lepiej da się go zorganizować (biedny facebook pewnie odpadnie pierwszy).

W pytkę chwila wahania i już nie ma wolnych miejsc w polskimbusie :(

Tak się zastanawiam ile osób się zgłosiło na blog forum gdańsk w tym roku bo albo jestem w grupce 150 szczęśliwców wybranych na podstawie jakości bloga i uzasadnienia (kurde łechce EGO)  albo nie mam się czym szczycić będąc 150 na 150 zgłoszonych w końcu jeśli ma się komplet dobrej jakości zgłoszeń to nie wydłuża się rejestracji. Ponieważ lubię myśleć pozytywnie przyjmuję że zgłosiło się milion chętnych a ja jestem debeściak.