Niedoszły Bibliotekarz

idę posłuchać o cyfrowym wykluczeniu

To jest wersja zminimalizowana, zobacz pełną wersję strony..

Najwyraźniej moje źródła informacji się zazębiają.

Na stronach PTI (Polskie Towarzystwo Informatyczne) czytam o obchodach Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego, dopatruję się seminarium “Jak włączyć e-wykluczonych Polaków w cyfrowy świat?“.

Myślę sobie warto iść bo agenda ciekawa, mocne nazwiska, odpowiednie stanowiska:

a tematy z mojego obszaru zainteresowań.

Zdaje się że będzie ciekawie pod warunkiem że dyskusja będzie merytoryczna a nie przedwyborcza. Mam nadzieję że jednak że będzie ciekawie jak by co dowiecie się pierwsi, obiecuję wystarczy śledzić tylko mojego twittera w tym dniu.

Seminarium patronatem objęła Rzecznik Praw Obywatelskich, oraz Sejmowa Komisja IiNT

Początkowo sprawę udziału w konferencji odłożyłem do rozpatrzenia na potem z racji standardowego braku czasu. Ostatnio jednak sprawdzam co tam nowego w kwestii mojego bycia Latarnikiem PCRS (Polska Cyfrowa Równych Szans) a tam wielkie zaproszenie na to samo seminarium.

Nie ma rady to znak z góry że trzeba iść, więc się zarejestrowałem ;) Oczywiście będzie twittoprzekaz online z tego seminarium poświęconego wykluczeniu społecznemu. Szukajcie na twitterze @bibliotekarz (to mój profil) albo znacznika #wykluczenie którego będę używał w czasie relacji z tej konferencji.

Do kalendarza twittoprzekazów dodaję
Seminarium: Jak włączyć e-wykluczonych Polaków w cyfrowy świat?
Termin: 16 maja 2011 r. godz. 9.00-14.00