Niedoszły Bibliotekarz

kufel dla bibliotekarza ;)

To jest wersja zminimalizowana, zobacz pełną wersję strony..

No może nie do końca bibliotekarski ale związany z książką :) ma swoją nazwę Kufel Historia Drukarstwa Polskiego

A pojemność jaka wow! jeden spokojnie by mi na cały wieczór wystarczył. Szkoda że nie jest zwymiarowany, ale 8 słownie osiem litrów piwa się w nim mieści.

W pierwszej chwili pojawił się pomysł aby sobie kupić na zakończenie studiów prezencik :) a potem kurcze ale jak tu pić 8 kilo piwa + waga porcelany z jakiej kufel jest zrobiony?  Nie to zdecydowanie nie na moje zdrowie, poszukam bardziej filigranowego jakieś 2 litry pojemności.

No i tym tropem idąc wymyśliłem kolejną fajną akcję. No, tak już mi się podoba pomysł, ale to będzie fajna niespodzianka że ohoho szkoda tylko że o ograniczonym zasięgu.