Niedoszły Bibliotekarz

Ce site est fermé momentanément.

To jest wersja zminimalizowana, zobacz pełną wersję strony..

Cokolwiek by tytuł mówił bibliotekarz.com padł.

To nieuniknione :( (jak mawiał agent Smith)

Od jakiegoś czasu baza danych się buntowała że jest zajęta w ponad 90%, pod koniec każdego miesiąca kończył się transfer a ja zajmowałem się czym innym :( Obecnie baza weszła w tryb tylko do odczytu a to za mało żeby funkcjonować.

Gratulacje zapisaliście w niej 100 mb danych

Przyszła kryska na matyska, stało się,  co prawda liczyłem że stanie się to po świętach nie teraz ale cóż, bywa.

Bibliotekarz .com powróci ale w zmienionej formule, jak tylko znajdę czas mam nadzieję że nastąpi to niebawem. Konsekwencji tych zmian będzie kilka, np. ten blog zmieni adres na arek.bibliotekarz.com i pewnie dostanie siermiężne szaty na początek, pradwopodobnie agregator rss wyląduje w swojej subdomenie, i coś tam jeszcze się wymodzi ;).

Szkoda że znów pod presją czasu, a nie na spokojnie jak miałem w planach.

Taki lajf nie ma co narzekać (tak mi mówili kiedyś na szkoleniu handlowym) przyjmujmy życie jakim jest, trzeba działać nie czekać.

Wszystkich stałych czytelników Dziennika z blogów bibliotekarzy przepraszam za ten pad bibliotekarz.com i zapewniam że postaram się naprawić to w miarę szybko.