Wywaliłem półeczki

Wpis tak ku pamięci :)

Po 10 latach odnowiłem wygląd na https://bibliotekarz.com

Z żalem wywaliłem półeczki na których stały książeczki (szitfak właśnie odkryłem że nawet printscreena im nie zrobiłem) ale skoro większość prowadziła donikąd to nie było sensu tego utrzymywać. Z żalem wspominam te pionierskie czasy kiedy Bibla, Malin, Pulowerek robiły biblioteczne internety. Nawet kanciastą i bezduszną bibliosferę podkradającą treści wspominam z sentymentem.

Wychodzi mi że ten blog choć mało biblioteczny może być ostatnim z tamtych pionierskich czasów :D a szkoda. Owszem jest trochę młodszych blogasków ale trochę mi głupio czuć się weteranem. Choć z drugiej strony może już czas się przyzwyczajać… i może to być piękne.

(więcej…)

Głupi pulowerek

Ledwie wyłażę z choroby i zaczynam nadrabiać zaległości w robocie (znaczy się schodzę do skrzynki na listy) a Pulowerek mi taką książkę pod nogi rzuca (przysyła). Normalnie nie wytrzymam... mam…

tapety pulowerka

Pulowerek w tym roku będzie robił tapety kalendarze inne niż w poprzednim. Tak na próbę sobie wrzuciłem styczniową i cóż:

  • wrzosik (podobno ten kolor to wiciokrzew) może być,
  • koncepcja pionowego napisu podoba mi się
  • ale slogan reklamowy zabija tą tapetkę moim zdaniem.

Przy takiej ilości ikon na pulpicie jak u mnie nie ma szansy na (więcej…)

dziecko w pulowerku

  • Post category:mózgownica
  • Reading time:5 mins read

Mam się za spokojnego człowieka o dość dużej tolerancji. Być może się mylę bo czasami jednak i mnie coś tam potrafi w duszy zagrać. Tak właśnie zagrało ostatnio jak sobie…