Niedoszły Bibliotekarz

pytania poranno niedzielne

To jest wersja zminimalizowana, zobacz pełną wersję strony..

1. czy planowanie tematu pracy magisterskiej przed obroną licencjatu ma sens ?
  2. czy to że praca i działania w różnych dziwnych akcjach zajmują mi 80-90 % mojego aktywnego czasu jest dobre?
  3. czy podejmowanie się kolejnego czasochłonnego obowiązku jest dobrym pomysłem?

kurcze na pierwszy rzut oka zdaje się 3 x nie ale chyba to zależy od jednostki, w moim przypadku 3 x TAK

tak się rodzą przemyślenia i decyzje

1. Do zapamiętania pomysł na pracę magisterską „Proces i szablony procedur wprowadzenia polityki bezpieczeństwa informacji zgodnie z ISO 27001 w bibliotece /tu muszę wymyślić poziom biblioteki szykowanej do audytu/”
  2. Niezależnie od powodzenia pomysłu z punktu c, zoptymalizuję swoje działania pod kątem efektywności bo warto przestać skakać od akcji do akcji, skupić się na jednym konkretnym i długofalowym działaniu to da lepsze efekty