Niedoszły Bibliotekarz

bibliotekarz mini upgrade 5.5

To jest wersja zminimalizowana, zobacz pełną wersję strony..

Krótko – właśnie dla tego zmieniłem hosting bloga na własny :) mogę dodawać wtyczki jakie chcę. Dziś dodałem do bloga istotną dla mnie.

Freemind Viewer for WordPress

Z mniejszym i większym powodzeniem używam map pamięci, co prawda nie robię ich jakiś strasznie kolorowych i ładnych, często to jest zbiór kopiuj wklej, ale w końcu będą mogły się pojawić w jakiejś strawnej formie na blogu :)

Oto dzisiejszy ćwierćprodukt (zapraszam do klikania) który zapewne będzie rozwijany w ramach przygotowywania się do  inteligentnej rozmowy II na temat naukoznawstwa, bo jak nic coś czuję że pierwsza rozmowa zakończy się fiaskiem,

zgodnie z teorią że na 3 roku na egzamin jest jak pierwsza randka idzie się poznać jakie są wymagania, gra wstępna odbywa się na dyżurach, a ostra jazda dopiero na poprawce :D