Niedoszły Bibliotekarz

tablica otwarta

To jest wersja zminimalizowana, zobacz pełną wersję strony..

To się udało!

Wczoraj klucze dziś wystawka :). Bibla jak zawsze przygotowana przywiozła materiały drukowane, któraś z dziewczyn miała w przepastnych torbach nożyczki ja przyniosłem baloniki /po szpilki i pinezki niestety leciałem do sklepu/ i tablica ruszyła TAAADAaaMMMMmmmm

Tablica 2 ZAO IINiSB UW

Co prawda trwają jeszcze prace koncepcyjne co do podziału, gdzie wszystko upchać. Pojawiło się już hasło że może by tak kolejną tablicę …. Z opisu wynikło że taką bardziej „instytutową” niż naszego rocznika, ale niech najpierw ta zatętni życiem :)

Za dwa tygodnie prawdopodobnie pojawi się możliwość głosowania na wywieszone ekslibrisy również tradycyjną metodą nie tylko internetową.

Z ciekawostek podsłuchanych:

A dlaczego my nie mamy takiej tablicy?

Z ciekawostek innych:

Nasza tablica jako jedyna w instytucie ma tło i chyba tylko w niej występują jakieś elementy artystyczne ;)

To świetne że mam aktywny rocznik, ciekaw jestem jak głęboko zapadnie w pamięci coponiektórych wykładowców w końcu to od nich usłyszeliśmy o nas że to dziwny rok jest ;)